zonguldaksinav@hotmail.com +90 (372) 266 03 00

Sınav Dijital ve Sınav Net

Eğitimde 2 Adım Önde

Sınav Ortaokullarında çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler ders içeriklerinden, öğrenci takibine kadar eğitim sürecinin her safhasında kullanılır. Özellikle dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli şekilde işlenir.
 
Sınav Ortaokullarında bu anlayışla kullanılan Sinav Di̇ji̇tal ve Sinav Net olmak üzere 2 önemli teknolojik uygulama vardır.

Sınav Dijital

Sınav Ortaokulu ve Liselerinde konu anlatımları, örnek soru ve çözümler, eğitim görselleri, konu testleri, deneme sınavları gibi birçok dijital materyalin bulunduğu bir uygulama kullanılır. Sınav Dijital olarak adlandırdığımız bu uygulamayla dersler akıllı tahta ve projeksiyon cihazlarında daha verimli işlenmektedir. Ayrıca öğrenciler de kendilerine verilen şifrelerle bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarda bu dijital materyalleri kullanırlar.

Sınav Net

Sınav Ortaokulu ve Liselerinde Sınav Eğitim Kurumlarına özel geliştirilen web tabanlı ve e-okul uyumlu Sınav Net otomasyon programı kullanılır. Öğrencilerin akademik ve bireysel gelişim, başarı, devamsızlık, etütler, denemeler, yazılılar, sınav değerlendirmeleri, ödevler, rehberlik-danışmanlık ve tercihler gibi birçok bilgi öğrenci ve velilerle bu platformda paylaşılır ve takibi sağlanır.

Gözü yüksekte olanlar! SINAV OLSUN, SAĞLAM OLSUN!          Kaliteye Online Kayıt