zonguldaksinav@hotmail.com +90 (372) 266 03 00

Spor – Kültür – Sanat İçeri̇kli̇ Gezi̇ ve Sosyal Akti̇vi̇teler

Sınav Liselerinde, akademik ağırlıklı programın yanında öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçları da dikkate alınarak okul yönetimi ve rehberliğin öncülüğünde çeşitli kulüp çalışmaları, aktiviteler ve organizasyonlar yapılır.

Sınav Liselerinde belirli aralıklarla öğrenciler arası akıl oyunlarından satranca, futboldan basketbola, halk oyunlarından yüzmeye kadar çeşitli dallarda yarışmalar, turnuvalar düzenlenip bölgesel ve çevresel imkanlar dikkate alınarak sanat, spor ve kültür içerikli sosyal aktiviteler organize edilir. Tiyatro, opera, sinema, sergi, konser ve spor müsabakaları izleme gibi kültür-sanat etkinlikleri gerçekleştirilir.
 
Sınav Liselerinde velilerin onayı ve okul yönetiminin belirlediği çerçevede yurt içi – yurt dışı geziler düzenlenir. Gidilen bölgelerde üniversite kampüsleri ile kültürel ve tarihi yerler mutlaka ziyaret edilir.
 
Sınav Liselerinde ayrıca ” THE OKUL “ değerleri başta olmak üzere, değerler eğitimi çerçevesinde öğrencilerimize sosyal değerleri kazandırmak amacıyla “ Sosyal Sorumluluk Projeleri ” yapılır.

Gözü yüksekte olanlar! SINAV OLSUN, SAĞLAM OLSUN!          Kaliteye Online Kayıt